Read the Official Description

LaSalle

Inteligentne miasta są rzeczywistością. Tendencja ta wskazuje, że do 2050 roku ludność miejska będzie 70% całej populacji światowej. W związku z tym, istnieje wiele miast, które zdecydować się na model zarządzania zasobami inteligentnych. Gminy i rządy pracują w kierunku zrównoważonego rozwoju miast i dostosowany do potrzeb wszystkich obywateli, podczas gdy ilość zasobów i usług do zarządzania nadal rośnie. Co więcej, jest bardziej krytyczna początek nowych wyzwań, które bezpośrednio wpływają na stabilność miasta, takich jak pojawienie rozproszonego wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych lub masywnych flot samochodów elektrycznych systemów. Smart Cities Absolwent proponuje rozwiązania wobec tych nowych trendów.

  • Smart Cities jest ekspansją obszar będzie wymagało dużej liczby wyspecjalizowanych pracowników z doświadczeniem w obu firm start-up i dużych firm w branży energetycznej, transportu, infrastruktury i sektora ICT.
  • Program zapewnia gruntowne podstawy techniczne na temat narzędzi stosowanych w różnych obszarach inteligentnych miast.
  • Bezpośrednia współpraca z dużymi firmami i gmin, z którymi La Salle R & D utrzymuje dobre relacje poprzez wspólną pracę na temat inicjatyw i projektów badawczych i realizacji wcześniej.
  • Program posiada bezpośrednią współpracę z dużymi firmami i gmin. Barcelona Rada Miejska Rada Miejska od L'Hospitalet de Llobregat, Ajuntament de Sabadell, Anese - Stowarzyszenie przedsiębiorstw usług energetycznych, City protokołu Society, Enco, Endesa Everis, Indra SYSTEMS, Institut Municipal d'Informatica, J & A Garrigues, SLP, MATRIKON OPC Schneider Electric.

Co przygotować?

  • szkolenie pracowników, które dotyczą wymagania w zakresie projektowania i realizacji projektów przekrojowych w ramach inteligentnych miast.
  • Definiowanie paradygmat inteligentne miasto z pogłębionej analizy inteligentnego budynku i okolicy.
  • Na podstawie bazy technologicznej inteligentnych miast w pionowych polach auto, automatyki domowej, energii i sieci.
  • Szkolenie integracji technologii i systemów inteligentnych miast.
  • Zrozumienie potrzeb, które mogą pojawić się w projektach mających zastosowanie ICT do miasta, i być w stanie analizować i poprawnie zidentyfikować wymagania techniczne i społeczno-ekonomiczne każdorazowo / rozwiązania.

Do tych których może to dotyczyć?

Absolwenci inżynierii (wyższe lub techniczne) związane z absolwentów, takich jak telekomunikacja, elektronika, industrial, którzy chcą się specjalizować w tego typu projektach w górę, dając im narzędzia i wiedzę, które nie zostały uzyskane w innych stopni inżynierskich i przekształcając je w "całkowita engineering" w dziedzinie inteligentnych miast.

Specjaliści, którzy pochodzą ze szkoleń zawodowych i wyższych modułach posiadających doświadczenie zawodowe w zakresie inżynierii projektu, budowę, rozruch urządzeń, eksploatacji i konserwacji materiałów, urządzeń i usług.

Studenci zainteresowani innymi profilami będą również brane pod uwagę. Wszystkie zainteresowane strony będą oceniane indywidualnie w zależności od ich wykształcenia i doświadczenia zawodowego w celu oceny jego zdolności do przeprowadzania absolwenta.

Program taught in:
Język hiszpański

See 17 more programs offered by laSalle Barcelona Postgraduate »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019