Read the Official Description

Ten program ATPL pozwoli na uzyskanie licencji ATPL krok po kroku, modułowego podejścia poprzez serię pojedynczych kursów i licencji, które można wykonać według własnego harmonogramu i potrzeb. Bo można dostać kredyt na wcześniejsze doświadczenia lotniczego, który może masz, ten program pozwoli Ci dostosować szkolenia ATPL do rzeczywistej sytuacji, korzystając z dowolnej licencji może już posiadasz.

Ponieważ każdy moduł lub kurs jest niezależna od innych i dostarczy Ci indywidualnej licencji lub kwalifikacji, nie trzeba brać je wszystkie naraz. Zamiast tego, można ustawić tempo, przy którym będą Państwo realizować każdy moduł i nabycia całą wiedzę i doświadczenie wymagane do zakwalifikowania się do licencji ATPL, które otrzymasz po zakończeniu wszystkich modułów. Po drodze będzie można również uzyskać wszelkie indywidualne kwalifikacje, takie jak PPL, CPL, ME-IR i MCC, po zakończeniu każdego modułu. Barcelona Lot Szkoła jest autoryzowanym ośrodkiem przez Agencia Estatal de Seguridad Aérea pod EASA Part-FCL z liczbą ATO E-ATO-037, aby zapewnić szkolenie w powietrzu, z ponad 60-letnim doświadczeniem.

Private Pilot License (PPL)

Aby rozpocząć modułowe szkolenie ATPL jest warunkiem posiadania licencji pilota, czy PPL lub CPL, więc w przypadku, gdy zaczyna od zera pierwszym krokiem będzie uzyskanie licencji prywatnego pilota. Gdy masz PZP na pasku, masz prawo, aby przejść do pierwszego kroku na swoim programem szkolenia ATPL.

Nie martw się, jeśli masz już PPL lub CPL, można pominąć ten krok, a nawet dostać kredyt na aktualnej wiedzy i doświadczeniu.

Teoretyczny Kurs ATPL

Po uzyskaniu swoje PPL, które możesz zacząć z ATPL modułowego szkolenia. Pierwszym krokiem będzie zdać egzaminy Teoria ATPL wykazać, że nabył wszystkie wymagane cele teoretyczne w nauce.

Ten kurs pomoże Ci opanować wszystkie tematy z pomocą naszych instruktorów teoretycznej wiedzy i być lepiej przygotowani do podjęcia próby EASA.

Jednak nie mogą rozwijać z każdym szkolenie w powietrzu, aż zdali egzaminy teoretyczne 14 i przejść do następnego modułu, więc pospiesz się i uczyć się ciężko!

Multiengine Ocena (ME)

Zazwyczaj, gdy zdały wszystkie egzaminy Teoria ATPL i są dopuszczone do startu moduły szkolenia lotniczego, następnym krokiem będzie uzyskanie Multiengine ocenę.

Kurs doda VFR, multiengine rating klasy do PPL i przygotować się do nadchodzących modułu instrumentalnej, ponieważ mając już ME uprości zadanie dodanie wymaganej pełnej Me / IR rating na swojej ścieżce.

Instrument Rating (IR)

Uzbrojony w swojej Multiengine PPL i zatwierdzonych egzaminu ATPL, można przejść do wykonaj jedną z najważniejszych modułów na swojej karierze lotniczej, ocena Instrument (IR).

Ten moduł nauczy cię, jak latać IFR i strzelać każdy rodzaj podejścia przyrządów na samolocie. Pamiętaj, że skoro już zdał egzaminy ATPL, nie są zobowiązane do podjęcia wszelkich teorii, po prostu szkolenie w locie, niezbędne do wykazania swoje umiejętności w powietrzu.

Jeśli masz już swój rating mi, doda tylko 5 godzin czasu IR wielosilnikowym do uzyskania IR multiengine kwalifikacje, aby zakończyć swoją licencję PPL z nieograniczonym ocen ME / IR.

Commercial Pilot Licence (CPL)

Następnie nadszedł czas, aby przekształcić swoje PPL z ME / oceny IR, do pełnego Commercial Pilot Licence ze wszystkimi atrybucji profesjonalnego pilota zawodowego (CPL).

Ten kurs pozwoli Ci udowodnić, że standardy lotu są do wymaganych kwalifikacji do profesjonalnego pilota i będzie wyostrzyć swoje umiejętności do poziomu, nie można było nawet marzyć wcześniej. Nieprawidłowe postawy i podstawowe szkolenie akrobacyjne pomoże zdać egzamin śpiewająco handlowy.

Znowu, żadna teoria nie jest wymagane, ponieważ już wykazać swoją wiedzę poprzez zdanie egzaminów ATPL, które zawierają wszystkie wymagane tematów CPL.

W tym momencie będzie można zarobić Mrożone ATPL kwalifikacje, które automatycznie konwertuje się do pełnej licencji ATPL Po uzyskaniu wymaganego doświadczenia lotu 1,500 lotu godzin łącznie.

Wielu Załoga Współpraca (MCK)

Będąc już w pełni wykwalifikowany pilot komercyjny, z licencją CPL, mrożone ATPL i swoimi Me / oceny IR pod pasem, można zdecydować się na wiele miejsc pracy w przemyśle lotniczym, latanie pojedynczego pilota certyfikowanych samolotów.

Ale jeśli masz zamiar być typu oceniane i latać w środowiskach, w załogach wieloosobowych (takie jak w każdym samolotu moder) trzeba będzie wykazywać również zdolność do współpracy i pracy w zespole w kokpicie.

To oczywiście wymagane w celu uzyskania Type Rating w każdym z załogą wieloosobową certyfikowanych samolotów, będą wykonywane w A320 lub symulatorze Beechcraft King Air, i będzie działać z innym pilotem rówieśniczej, aby dowiedzieć się, jak współdziałać w kokpicie, aby osiągnąć poziom koordynacji wymagane dla linii lotniczych.

Instruktor lotu (FI)

Choć nie jest to wymagane Oczywiście większość pilotów A Ten punkt trzeba zbudować wymagane doświadczenie locie konwertować licencję ATPL Mrożone do pełnego, nieograniczonego ATPL. Pierwsze lot uprawnienie instruktora i nauczania innych uczniów lotu jest jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić.

Ocena FI pozwoli na szkolenia w powietrzu w każdej szkoły lotniczej, zaloguj godzin lotu i mieć swoją pierwszą pracę w lotnictwie jednocześnie pozostając w kontakcie z rynkiem lotniczym, które zwykle poszukuje doświadczonych instruktorów do ich szeregów.

Jeśli chcesz, aby osiągnąć wymagane doświadczenie lotu w bardziej odpowiednim czasie, możemy również zapewnić Państwu atrakcyjne pakiety godziny-budowlanych, daj nam znać.

Wymagania

Wnioskodawcy muszą spełniać następujące warunki:

  • Będąc ponad 18 lat
  • Będąc w stanie zdać egzamin Class 1 Pilot Medical
  • Posiadać stopień licencjata lub jest w stanie przekazać kwalifikacyjne matematyki, fizyki i angielskiego egzaminy na ATO
Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Barcelona Flight School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
18 - 24 miesięcy
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019