ATPL (a) licencję pilota transport lotniczy (samolotu)

Ventum Air Flight Academy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

ATPL (a) licencję pilota transport lotniczy (samolotu)

Ventum Air Flight Academy

ATPL (A) szkolenie teoretyczne dla ATPL (A) Licencja transportowa Airline Pilot (Aeroplane) jest przeznaczona dla tych, którzy chcą kontynuować karierę pilotem.

d

Szkolenie to może również służyć jako alternatywa dla pilotów, którzy chcą poszerzyć swoją aktualną licencję poprzez uzyskanie IR (A).

Teoretyczne ATPL (A) szkolenie w ATO VENTUM powietrze jest prowadzona wyłącznie w języku angielskim, na podstawie programu, który został zatwierdzony przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC), zgodnie z ATO w VENTUM Air (Approved Training Organization) certyfikatu , Certyfikat ten jest uznawany przez wszystkich członków JAA.

Zgodnie z europejskimi standardami i przepisami, wyrażone w przepisach FCL, teoretyczne ATPL (A) Szkolenie składa się z 585 godzin samodzielnej nauki, koordynowane za pośrednictwem platformy e-learningowej, która spełnia wymagania określone w przepisach FCL, oraz 70 godzin wykładów, prowadzonych w czasie jednej sesji dziesięć dni na terenie naszej szkoły.

Szkolenie trwa 15 tygodni i obejmuje następujące 14 przedmiotów: Procedury kontrolne prawa lotniczego i ruchu lotniczego, zasad lotu, meteorologii, planowania lotu, wydajności, możliwości i ograniczeń ludzkiego ciała, łączność VFR, komunikacji IFR, nawigacja, radionawigacji samoloty wiedza ogólna, masa i wyważenie samolotu, procedury operacyjne.

Wnioskodawcy muszą posiadać ważną PPL (A), wydanej przez kraj członkowski w ICAO Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego i należy nauczyć poziomie szkoły średniej, czyli A-Level, International Baccalaureate, matura, lub równoważnej normy.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pilotów linii lotniczych, lekarzy, prawników, kontrolerów ruchu lotniczego i ludzi ze świata lotnictwa.

Platforma e-learning została w pełni zintegrowana z programem szkolenia w ATO VENTUM powietrzu i oferuje ponad 1400 stron prezentacji, 700 stron dodatkowych materiałów do nauki i bank 14 000 pytań egzaminacyjnych wraz z prawidłowymi odpowiedziami.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Łączone online i stacjonarne
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 2019
Duration
Czas trwania
15 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Polska - Warsaw, Masovian Voivodeship
Data rozpoczęcia : Paźdz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 2019
Polska - Warsaw, Masovian Voivodeship
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą