Przeczytaj oficjalny opis

ATPL (A) szkolenie teoretyczne dla ATPL (A) Licencja transportowa Airline Pilot (Aeroplane) jest przeznaczona dla tych, którzy chcą kontynuować karierę pilotem.

d

Szkolenie to może również służyć jako alternatywa dla pilotów, którzy chcą poszerzyć swoją aktualną licencję poprzez uzyskanie IR (A).

Teoretyczne ATPL (A) szkolenie w ATO VENTUM powietrze jest prowadzona wyłącznie w języku angielskim, na podstawie programu, który został zatwierdzony przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC), zgodnie z ATO w VENTUM Air (Approved Training Organization) certyfikatu , Certyfikat ten jest uznawany przez wszystkich członków JAA.

Zgodnie z europejskimi standardami i przepisami, wyrażone w przepisach FCL, teoretyczne ATPL (A) Szkolenie składa się z 585 godzin samodzielnej nauki, koordynowane za pośrednictwem platformy e-learningowej, która spełnia wymagania określone w przepisach FCL, oraz 70 godzin wykładów, prowadzonych w czasie jednej sesji dziesięć dni na terenie naszej szkoły.

Szkolenie trwa 15 tygodni i obejmuje następujące 14 przedmiotów: Procedury kontrolne prawa lotniczego i ruchu lotniczego, zasad lotu, meteorologii, planowania lotu, wydajności, możliwości i ograniczeń ludzkiego ciała, łączność VFR, komunikacji IFR, nawigacja, radionawigacji samoloty wiedza ogólna, masa i wyważenie samolotu, procedury operacyjne.

Wnioskodawcy muszą posiadać ważną PPL (A), wydanej przez kraj członkowski w ICAO Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego i należy nauczyć poziomie szkoły średniej, czyli A-Level, International Baccalaureate, matura, lub równoważnej normy.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pilotów linii lotniczych, lekarzy, prawników, kontrolerów ruchu lotniczego i ludzi ze świata lotnictwa.

Platforma e-learning została w pełni zintegrowana z programem szkolenia w ATO VENTUM powietrzu i oferuje ponad 1400 stron prezentacji, 700 stron dodatkowych materiałów do nauki i bank 14 000 pytań egzaminacyjnych wraz z prawidłowymi odpowiedziami.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Ventum Air Flight Academy »

Ten kurs jest Ośrodek kształcenia i studia online
Data początkowa
Paź 2019
Duration
15 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa