Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Magisterskie

Zarobienie wysokich ocen na egzaminach na poziomie A jest dosyć wynikiem. Studenci w całej Wielkiej Brytanii zasiadają w tych egzaminach jako wkład w kształcenie na poziomie średnim, po jednym lub dwóch latach studiów w różnych dziedzinach. Wysokie wyniki na poziomie A mogą oznaczać wejście do najlepszych uczelni wyższych.

Co to jest poziom A? Poziom A jest testem, który uczniowie z Wielkiej Brytanii podejmują po roku 13 szkoły średniej. Studenci, którzy chcą kontynuować egzaminy, muszą studiować przedmioty, na które przygotowywano się przez rok lub dwa lata. Czasami studenci są zobowiązani do zdobycia przechodzących ocen w co najmniej pięciu egzaminach GCSE, a niektóre szkoły wymagające szczególnych ocen w dziedzinie, aby kontynuować studia na poziomie A.

Uniwersytety w Wielkiej Brytanii biorą pod uwagę ocenę uczniów na poziomie A przy podejmowaniu decyzji, czy student może uzyskać wstęp i studiować określony przedmiot.Oceny na poziomie A pomagają uczniom zawęzić pole do nauki i przejść na wyższe wykształcenie. Edukacja na poziomie A może również pomóc uczniom znaleźć pracę po szkole, dając im legenda nad studentami, którzy tylko zarobili poziomy O-Level.

Edukacja na poziomie A zazwyczaj trwa dwa lata, chociaż niektórzy studenci mogą studiować tylko jeden. Koszty programu różnią się w zależności od kraju i średniego wykształcenia. Najlepiej sprawdzić się w szkole, w której jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej o ich oczekiwaniach.

Studenci, którzy zdobyli stopień A, mogą przejść do prawie każdej kariery, ale większość przejść do edukacji uniwersyteckiej. Ponieważ poziom A przygotowuje uczniów do uczenia się na wyższej płaszczyźnie, uczniowie, którzy traktują ich poważnie, są znacznie lepiej przygotowani na naukę po ukończeniu szkoły średniej i oczekiwania. Studenci na poziomie A często skupiają się na języku obcym, co czyni je bardziej atrakcyjnymi dla zatrudniania menedżerów i oficerów rekrutacyjnych.

Edukacja na poziomie A może odbywać się w niepełnym wymiarze godzin lub w pełnym wymiarze godzin z różnych szkół. Dla osób zajętych z innymi priorytetami, edukacja online może być świetnym sposobem na naukę w tych testach bez konieczności zmiany harmonogramu. Aby rozpocząć kurs, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Czytaj więcej

Poziom

Bosworth Independent College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Northampton

Poziomy A to tradycyjna droga do najlepszych uczelni, zapewniająca dogłębne przygotowanie do studiów na wyższych uczelniach. Ponadto mają międzynarodowe uznanie. Większość naszych uczniów przystępuje do dwuletniego programu, a 22 osoby mają do wyboru i nie mają żadnych ograniczeń dotyczących rozkładu jazdy, uczniowie naprawdę mogą stworzyć właściwą drogę do własnej przyszłości. [+]

2-letni poziom A

Poziomy A to tradycyjna droga do najlepszych uczelni, zapewniająca dogłębne przygotowanie do studiów na wyższych uczelniach. Ponadto mają międzynarodowe uznanie. Większość naszych uczniów przystępuje do dwuletniego programu, a 22 osoby mają do wyboru i nie mają żadnych ograniczeń dotyczących rozkładu jazdy, uczniowie naprawdę mogą stworzyć właściwą drogę do własnej przyszłości. Wielu naszych studentów z zagranicy odbywa dodatkowy egzamin na poziomie A w swoim pierwszym języku. Zazwyczaj native speakerzy języka angielskiego biorą cztery tematy w pierwszym roku, a w zależności od wyników AS, będą kontynuowane z trzech lub czterech z tych przedmiotów w drugim roku. W pewnych okolicznościach studenci mogą również wybrać dodanie innego przedmiotu AS w drugim roku. Studenci, którzy nie są native speakerzy języka angielskiego mają możliwość podjęcia egzaminu IELTS (International English Language Testing System) jako jednego ze swoich wyborów. Egzaminy IELTS są organizowane w listopadzie, marcu i maju. Wszyscy studenci studiujący poziomy A muszą osiągnąć co najmniej ocenę C w trzech egzaminach AS, aby przejść do A2.... [-]


Poziomy

Notre Dame Sixth Form College
Stacjonarne August 2019 Wielka Brytania Leeds

Notre Dame to wyspecjalizowany dostawca na poziomie A, a naszym celem jest dostarczenie najlepszego programu A-Level, jaki możemy. Wszyscy nasi uczniowie mają 16-19 lat i przygotowują się do studiów uniwersyteckich, studiując A-Levels, zaawansowany poziom kwalifikacji, który stanowi tradycyjną drogę do uniwersytetu. [+]

Notre Dame oferuje doskonały wybór poziomów A

Notre Dame to wyspecjalizowany dostawca na poziomie A, a naszym celem jest dostarczenie najlepszego programu A-Level, jaki możemy. Wszyscy nasi uczniowie mają 16-19 lat i przygotowują się do studiów uniwersyteckich, studiując A Levels, zaawansowany poziom kwalifikacji, który stanowi tradycyjną drogę do uniwersytetu.

Wszystkie lekcje przedmiotowe są prowadzone na zajęciach prowadzonych wspólnie z brytyjskimi studentami; jedynym wyjątkiem są angielskie lekcje wsparcia. Studenci wybierają od 3 do 4 przedmiotów z szerokiej gamy dyscyplin.

Przedmioty są wybierane tak, aby odzwierciedlały umiejętności i mocne strony ucznia i są łączone w taki sposób, aby wzmocnić i wesprzeć ich przyszły plan nauki. Najbardziej popularne wybory dla studentów zagranicznych często koncentrują się na rdzeniu matematyki w połączeniu z biznesem lub ekonomią lub z przedmiotami ścisłymi.... [-]


Poziom

DLD College London
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Wielka Brytania London

Oferujemy szeroki zakres kursów A-Level, pomagając naszym studentom w osiągnięciu ich potencjału i upewniając się, że osiągają najlepsze możliwe kwalifikacje akademickie. [+]

Oferujemy szeroki zakres kursów A-Level, pomagając naszym studentom w osiągnięciu ich potencjału i upewniając się, że osiągają najlepsze możliwe kwalifikacje akademickie.

Nasze kursy A-Level są zwykle prowadzone przez dwa lata. Istnieją możliwości studiowania matematyki, dalszej matematyki, ekonomii, chemii i fizyki przez 18 miesięcy od stycznia (wymagany minimum 5,5 IELTS).

Programy obejmują:

rachunkowości

Sztuka i projektowanie

biologia

Studia biznesowe... [-]


A poziom kursów

MPW
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2019 Wielka Brytania Cambridge London Birmingham + 2 więcej

Oferujemy szeroki dobór przedmiotów na poziomie ponad trzech różnych czasach trwania studiów: jeden rok, 18 miesięcy do dwóch lat. Jeden rok i dwa lata kurs rozpoczyna się we wrześniu i 18-miesięcy rozpoczyna się w styczniu. Studenci normalnie studiować 4 przedmiotów i IELTS angielski (jeśli jest wymagany)) w ciągu 1 roku i nadal z trzech przedmiotów i angielskim (jeśli jest wymagane) w roku 2. [+]

MPW został powitanie zagranicznych studentów na ponad 15 lat. Z około 150 miejsc dla nowych studentów zagranicznych dostępnych rocznie w całej Grupie, MPW ma żywą społeczność międzynarodową, że korzyści z interakcji z głównie brytyjskich studentów. To zapewnia idealne środowisko nauki dla naszych studentów z zagranicy w celu ustalenia umiejętności językowe i kulturowe potrzebne do osiągnięcia sukcesu w wysoce konkurencyjnym świecie szkolnictwa wyższego.

W MPW oferujemy najbardziej kompleksowy zestaw Opcje szczebla, które znajdziesz w każdej instytucji akademickich w Wielkiej Brytanii. Przedmioty oferowane są ponad trzy różne czasy trwania kursu bez ograniczeń w połączeniu z zastrzeżeniem lub długości kursu.... [-]


Poziom A w CARFAX

Carfax College Oxford
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2019 Wielka Brytania Oxford

Poziom A jest "złotym standardem", uznawanym na całym świecie przez uniwersytety i pracodawców jako znak doskonałości akademickiej. Większość studentów przyjmuje trzy poziomy A, a większość uniwersytetów tego wymaga, ale inne liczby od dwóch do pięciu nie są rzadkością. [+]

Poziom A jest "złotym standardem", uznawanym na całym świecie przez uniwersytety i pracodawców jako znak doskonałości akademickiej. Większość studentów przyjmuje trzy poziomy A, a większość uniwersytetów tego wymaga, ale inne liczby od dwóch do pięciu nie są rzadkością.

Studiowanie na poziomie A jest wymagającym procesem i zwykle trwa dwa pełne lata nauki w szkole lub na uczelni. Jednak ta struktura nie pasuje do wszystkich.

Dla studentów, którzy potrzebują niestandardowych terminów, wyższego poziomu indywidualnego wsparcia lub którzy chcą wziąć niezwykłe kombinacje przedmiotów lub modułów opcjonalnych, Carfax College jest tutaj, aby pomóc.

... [-]

Poziomy

Cardiff and Vale College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 34 tygodnie September 2019 Wielka Brytania Cardiff

Program poziomu zaawansowanego (A Level) jest tradycyjnym kursem akademickim i popularnym wyborem dla studentów, którzy chcieliby dostać się na brytyjski uniwersytet. Możesz wybrać maksymalnie trzy przedmioty, które są badane przez dwa lata. Nasz ogromny wybór ponad 30 poziomów A wynosi od literatury angielskiej do fotografii, biologii do socjologii. [+]

Program poziomu zaawansowanego (A Level) jest tradycyjnym kursem akademickim i popularnym wyborem dla studentów, którzy chcieliby dostać się na brytyjski uniwersytet. Możesz wybrać maksymalnie trzy przedmioty, które są badane przez dwa lata. Nasz ogromny wybór ponad 30 poziomów A wynosi od literatury angielskiej do fotografii, biologii do socjologii.

Nasi studenci z poziomu A uczą się w naszym kultowym kampusie City Center i korzystają z fantastycznych obiektów tematycznych. Należą do nich dedykowane Centrum Nauki, Technologii i Matematyki z imponującymi laboratoriami specjalistycznymi o standardach branżowych. Nasze ogólne sale dydaktyczne są również ekscytującymi przestrzeniami, a wszyscy uczniowie mają dostęp do ogromnego centrum edukacyjnego do celów lekcyjnych.... [-]


A-levels

South Cheshire College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2019 Wielka Brytania Crewe Chester

W South Cheshire College jedna trzecia pełnoetatowych uczniów w wieku 16-19 lat jest zapisana w naszym udanym i zróżnicowanym programie A Level. Obecnie oferujemy ponad 30 przedmiotów z poziomu A w różnych obszarach nauczania. [+]

Wprowadzenie

W South Cheshire College jedna trzecia pełnoetatowych uczniów w wieku 16-19 lat jest zapisana w naszym udanym i zróżnicowanym programie A Level. Obecnie oferujemy ponad 30 przedmiotów z poziomu A w różnych obszarach nauczania.

W 2016 roku z dumą świętowaliśmy dziesiąty rok zdobywania 99% lub więcej punktów na poziomie A Level. Kolegium konsekwentnie osiąga znakomite wyniki, z 2016 r. Wykazujące stopę zdawalności na poziomie 99,1% - powyżej krajowego wskaźnika zdawalności wynoszącego 98,1%. 76,5% uczniów, którzy ukończyli program A Level w 2016 roku, uzyskało ocenę A *, A, B lub C, spośród tych uczniów 48,6% uzyskało najwyższe oceny A * -B.... [-]


Poziom A w Wielkiej Brytanii

Cardiff Sixth Form College
Stacjonarne August 2019 Wielka Brytania Cardiff

W Cardiff Sixth Form College dążymy do rozwijania prawdziwej pasji do uczenia się u naszych uczniów. Nasze nauczanie ma na celu przekonanie uczniów do siebie. Wierzymy, że to wyróżnia naszych studentów spośród tłumu, co daje doskonałe wyniki rok do roku. [+]

Przegląd

W Cardiff Sixth Form College dążymy do rozwijania prawdziwej pasji do uczenia się u naszych uczniów. Nasze nauczanie ma na celu przekonanie uczniów do siebie. Wierzymy, że to wyróżnia naszych studentów spośród tłumu, co daje doskonałe wyniki rok do roku.

Poniżej znajduje się krótkie wprowadzenie do brytyjskiego systemu A-Level, naszego własnego programu A-Level oraz tego, jak najlepiej wybrać przedmioty z poziomu A. Informacje na temat kursów A-Level, które oferujemy w Kolegium, można znaleźć na naszej stronie Departamentów .

Aby uzyskać dogłębną analizę wszystkich dostępnych tematów dostępnych dla studentów, pobierz kopię naszego Academic Handbook .... [-]


Uk szósty badania form dla studentów: A-levels

City and Islington College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Wielka Brytania London

Uczelnia szczyci się znakomitą zapis osiągnięcie dla studentów poziomu. W 2013 r. ogólna stopa podanie było imponujące 98% od 1622 wpisów - a studenci osiągnęła 100% wskaźnik przejścia w 22 osób. Nasz oddany personel i wyjątkowe partnerstwo z uniwersytetami pomogły ... [+]

Program bada się poziom na poziomie 3 w ciągu dwóch lat. Będziesz uczyć się w sposób tradycyjny, gdzie swoje końcowe oceny będzie oparty na koniec egzaminów roku.

Kwalifikacje są podzielone na poziomie co (1 rok) oraz Level A2 (lat 2) których każda tworzą 50% ogólnej klasy. Większość studentów ma 4 przedmiotów w pierwszym roku i 3 w drugim roku. Mamy 34 obiektów dostępne na poziomie (z których 22 posiada 100% stawki pass):

biologia Studia biznesowe chemia Komputerologia Studia krytyczne i kontekstowe Taniec Studia Teatr i Teatralne ekonomika elektronika Język angielski i literatura Literatura angielska Filmoznawstwo Dzieło sztuki francuski Dalsze Matematyka geografia Niemiecki Rząd i polityka OCR graficzne historia Włoski matematyka Media Studies muzyka Technologia muzyka FILOZOFIA FOTOGRAFIA Fizyka psychologia religioznawstwo socjologia hiszpański Tekstylia Turecki ... [-]

Jednoroczny program poziom

Cambridge Centre for Sixth-Form Studies
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok August 2019 Wielka Brytania Cambridge

CCSS jednoroczny Program Poziomu fast-track to wyjątkowa okazja, aby zdobyć złoty standard A poziom kwalifikacji w ciągu zaledwie jednego roku ... [+]

Chociaż przedmiotem specyfikacji dla poziomów A są zreformowane, zmiany te nie mają wpływu na nikogo biorąc jednorocznych kursach poziomu wyjściowego A we wrześniu 2015 r. Znane specyfikacje nadal dostępne w tym roku.

CCSS jednoroczny Program Poziomu fast-track to wyjątkowa okazja, aby zdobyć złoty standard A poziom kwalifikacji w ciągu zaledwie jednego roku.

Na tym kursie studentów potrwać do trzech przedmiotów i nadaje się dla studentów, którzy:

zakończone wtórnym średnie wykształcenie za granicą i potrzebują poziomów wejść brytyjskim uniwersytecie; zakończone niższa szósta, ale trzeba ponownie pokrywę AS oprócz uczenia się nowego materiału A2 lub chcą podjąć nowe przedmioty u boku programem opartym na A2; podjęta poziomach, ale chcemy, aby ponownie podjąć. Re-take studenci na ogół ukończyć CCSS z ulepszonych opcji akademickich i jaśniejszego zrozumienia umiejętności wymaganych do najlepszych prac stopień poziomu. ... [-]

Poziomy

King Edward VI College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Wielka Brytania Stourbridge

Biologia jest określana jako "nauka życia", a biologowie pracują w wielu różnych dziedzinach, w tym biologii komórkowej, medycyny, produkcji żywności i ekologii. Kurs podzielony jest na 6 modułów obejmujących szeroką gamę tematów, w tym biologii komórkowej, biochemii, struktury DNA, funkcji i podziału komórek, wymiany gazowej zwierząt i transportu w roślinach i zwierzętach, choroby i odpowiedzi immunologicznej, bioróżnorodności i klasyfikacji roślin i zwierząt i przyjrzeć się biochemii fotosyntezy i oddychania oraz badania dziedziczności genetycznej, kontroli ekspresji genów, technologii genetycznej, klonowania i biotechnologii oraz ekologii. [+]

Najpopularniejsze tematy:

biologia

Biologia jest określana jako "nauka życia", a biologowie pracują w wielu różnych dziedzinach, w tym biologii komórkowej, medycyny, produkcji żywności i ekologii. Kurs podzielony jest na 6 modułów obejmujących szeroką gamę tematów, w tym biologii komórkowej, biochemii, struktury DNA, funkcji i podziału komórek, wymiany gazowej zwierząt i transportu w roślinach i zwierzętach, choroby i odpowiedzi immunologicznej, bioróżnorodności i klasyfikacji roślin i zwierząt i przyjrzeć się biochemii fotosyntezy i oddychania oraz badania dziedziczności genetycznej, kontroli ekspresji genów, technologii genetycznej, klonowania i biotechnologii oraz ekologii.... [-]


A-Level Courses

Derby College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin August 2019 Wielka Brytania Ilkeston Derby

At Derby College, we’ll give you all the support and advice you need to ensure you choose the ideal course to turn your ambitions into reality. [+]

At Derby College, we’ll give you all the support and advice you need to ensure you choose the ideal course to turn your ambitions into reality.

Is this you? You can work on your own initiative You enjoy reading and carrying out research You have the ability to work in a team You enjoy written, classroom-based tasks You are self-motivated You are well organised when planning work and meeting deadlines You enjoy creating extended pieces of writing. Choose Wisely

Studying any subject at A-level is a major step up from GCSE. It demands greater commitment, hard work, and perseverance: you will be stretched and challenged.

When choosing your A-level subjects, you should think carefully about: Subjects you have a genuine passion for: if you are interested in the subjects you choose then you are more likely to do well in them Subjects you will need: for certain university courses or careers you will be required to have one or more specific A-level subjects for entry. Why choose Derby College? Our A-level learners have an excellent track record. A 98% pass rate overall and the majority of A2 subjects recording a 100% pass rate including Humanities and Modern Foreign Language subjects. The majority of our A-level learners secure places at their first or second choice universities. We have strong links with universities which will help you set your long-term goals: you can even take higher education courses at the College itself. You can choose exciting subjects which may not appear on... [-]

Dwa lata a-poziom

Abbey College Manchester
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2019 Wielka Brytania Manchester

Istnieje ponad 130 uczniów w szóstej postaci, z których większość biorą trzy lub cztery A-levels w programie AS i A2 dwóch lat. Wejście jest uzależniona od zadowalających klas GCSE zwykle w tym szereg A *, A, B i C klas wraz z dobre referencje z poprzedniej szkoły. [+]

Istnieje ponad 130 uczniów w szóstej postaci, z których większość biorą trzy lub cztery A-levels w programie AS i A2 dwóch lat. Wejście jest uzależniona od zadowalających klas GCSE zwykle w tym szereg A *, A, B i C klas wraz z dobre referencje z poprzedniej szkoły.

Jeśli badali jak poziom gdzie indziej i chcą dołączyć do nas na poziomach A2, podamy nasze najlepsze porady o których kursy podjąć. Czasami trzeba przenieść komisje egzaminacyjne. Zazwyczaj jest to proste zadanie i możemy doradzić dalej w tej sprawie. Kolegium ma doświadczenie w pomyślnie umożliwiając przejście uczniów do górnego szóstego roku.

Dla niektórych studentów, których znajomość języka angielskiego są uznane za nie do końca na poziomie wymaganym do podjęcia programu A-level dwuletniego, opcja A-Level trzy lata jest obecnie dostępny. To jest podejmowane w nieco wolniejszym tempie do tradycyjnego programu dwuletniego.... [-]


Poziom: studia biznesowe

Kingston College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Wielka Brytania Kingston upon Thames

Dowiesz się, jak osoby uzyskanie finansowania na rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej oraz w jaki sposób istniejące przedsiębiorstwa odpowiedzi na szanse i zagrożenia. [+]

Poziom Badania biznes

Będzie rozwijać dobre zrozumienie zagadnień biznesowych i uzyskania umiejętności niezbędnych do uruchomienia własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się, jak osoby uzyskanie finansowania na rozpoczęcie nowej działalności gospodarczej oraz w jaki sposób istniejące przedsiębiorstwa odpowiedzi na szanse i zagrożenia. Studiując Business Studies Poziom pomoże rozwijać wiele umiejętności, takich jak analizy i oceny danych liczbowych i pisemnych, które są umiejętności cenionych przez uniwersytety i oczywiście przez swojego przyszłego pracodawcę. Business Studies jest przedmiotem dla studentów, którzy mają interes w tworzeniu własnej działalności gospodarczej lub którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak duże firmy, takie jak Microsoft działają. ... [-]


Historia (późno nowoczesny), poziom

Richard Huish College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2019 Wielka Brytania Taunton

Historia jest fascynująca. Możesz rozwijać własne pomysły, badania zagadnień historycznych i angażować się w dyskusje. Będziesz analizować źródła krytycznie, osądów porównawczych i sprawdzić swoje opinie. [+]

Historia (koniec Nowoczesny) Poziom Pełnoetatowy Egzaminacyjną: AQA

Historia jest fascynująca. Możesz rozwijać własne pomysły, badania zagadnień historycznych i angażować się w dyskusje. Będziesz analizować źródła krytycznie, osądów porównawczych i sprawdzić swoje opinie.

Poziom ten oczywiście będzie oferowany jako program dwóch lat.

Tematy te obejmują Amerykę i wojny w Wietnamie w ciągu pierwszego roku będziesz studiować carskiej i komunistycznej Rosji, 1855-1964.

W górnej szósty będzie pełne badanie historii Wielkiej Brytanii między 1951 i 2007, z naciskiem na krajowej sytuacji politycznej i kontekście społecznym i gospodarczym.... [-]