close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Osiągnięcie wysokich wyników na poziomach A jest ważne dla studentów z Wielkiej Brytanii, którzy chcą wstąpić na uniwersytet. Instytucje szkolnictwa wyższego wykorzystują wyniki tych egzaminów, aby zdecydować, czy uczeń jest przygotowany do nauki w ich programie.   Dziennikarstwo odnosi się do pisania o bieżących wydarzeniach wiadomości w radiu lub telewizji, lub wydru… Czytaj więcej

Osiągnięcie wysokich wyników na poziomach A jest ważne dla studentów z Wielkiej Brytanii, którzy chcą wstąpić na uniwersytet. Instytucje szkolnictwa wyższego wykorzystują wyniki tych egzaminów, aby zdecydować, czy uczeń jest przygotowany do nauki w ich programie.  

Dziennikarstwo odnosi się do pisania o bieżących wydarzeniach wiadomości w radiu lub telewizji, lub wydrukowanych artykułów do gazet i innych publikacji. Dziennikarze pomaga stymulować i zaangażowania opinii publicznej i pomóc informują czytelników i widzów z całego świata wokół nich.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Pokaż mniej
Related fields of study
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Kingston College
Kingston upon Thames, Wielka Brytania

Będziesz pogłębić zrozumienie, wrażliwość i przyjemność z filmu, z początku 20 wieku do dnia dzisiejszego. Możesz również przyjrzeć się, jak działa przemysł.

Będziesz pogłębić zrozumienie, wrażliwość i przyjemność z filmu, z początku 20 wieku do dnia dzisiejszego. Możesz również przyjrzeć się, jak działa przemysł. -
A-levels
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Related fields of study