Read the Official Description

Znajdź nowe możliwości i uczyć się A-levels w Boston College

A-levels to tradycyjna droga do brytyjskich uniwersytetów. Studenci uczestniczą w czterech przedmiotów, jak w pierwszym roku i może kontynuować trzech przedmiotów w drugim roku, jeśli chcą, aby przejść do uczelni. Przedmioty w ofercie są: Komunikacja i kultura, ekonomika, Literatura angielska, Filmoznawstwo, Rząd i polityka, historia, prawo, Mathematics and Further Mathematics.

Studenci są w stanie przejść do najlepszych uniwersytetów w tym: York, Durham, Nottingham, Kings College w Londynie, Warwick, Birmingham, Manchester, Sheffield, Leeds i Leicester.

Studiowanie A-levels w Boston College otwiera drzwi do nowych przedmiotów i możliwości może nie doświadczył. Nie tylko oferujemy tradycyjnych przedmiotów takich jak matematyka, angielski literatury i historii, ale także różne opcje, takie jak filmoznawstwa, socjologii, psychologii.

Nasz zespół posiada duże doświadczenie w nauczaniu studentów z różnych środowisk i zdolności, i ciężko pracować, aby nauka jako interaktywne, jak to możliwe. Są dobrze zakwalifikował też z szeregiem specjalistycznych stopni, i mistrzów podyplomowe stopni.

Nasz szósty budynek zapewnia uczniom z dedykowanym, wybudowanego w tym celu, w domu. Został on zaprojektowany w celu promowania nowoczesnych metod nauczania i uczenia się, z inteligentnymi desek w każdym pomieszczeniu.

Zobacz dlaczego studenci z całego świata decyduje się na studia w Boston College

Wielkość grupy

15-25

Przesłanka

16 lat, badania na odpowiednim poziomie oraz IELTS 5.5 lub równoważny

Pozwól nam przygotować się do studiów na prestiżowych uniwersytetach na całym świecie

W A-levels mamy doświadczenie w prowadzeniu uczniów za pośrednictwem aplikacji UCAS, pomaga uzyskać najlepsze szanse na uniwersytet.

Traktujemy uczniów jako jednostki, a skupić się na najlepszy z was.

Niektóre Najlepiej ocenione uniwersytetach studenci postąpiła do ubiegłego roku (wymienione według oceny 2015) ...

City University London> Loughborough University> York University> University of Birmingham> University of Leicester> University of Sheffield

Uczelnie międzynarodowe

Uniwersytet Erazma w Rotterdamie> Savannah College of Art and Design, Hongkong

Aby zgłosić się do Boston College, kliknij tutaj - zgłoszenie online

Program taught in:
Język angielski
Boston College UK

See 5 more programs offered by Boston College UK »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,995 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019