8-tygodniowy program certyfikacji zarządzania projektami

Informacje ogólne

Opis programu

Umieść umiejętności zarządzania projektem w swoim CV po dwóch miesiącach nauki! Ucz się od praktykujących specjalistów na temat najlepszych praktyk, narzędzi i technik efektywnego zarządzania projektami od rozpoczęcia i planowania do realizacji i kontroli, a ostatecznie realizacji projektu. Zdobądź praktyczne umiejętności skutecznego prowadzenia i zarządzania projektami z zakresu technologii, nauk przyrodniczych, budownictwa, usług finansowych, opieki zdrowotnej i innych branż.

Zdobądź przewagę konkurencyjną, wchodząc na siłę roboczą lub dążąc do tej promocji. Wszystko, czego się nauczysz, można natychmiast wykorzystać w miejscu pracy.

Główny instruktor: dr Timothy Donahue-Bombosch

Timothy Donahue-Bombosch, Ph.D., Extension Honored Instructor, jest certyfikowanym Project Management Professional (PMP) ® z ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami dla Cisco, Ericsson, Hewlett-Packard, IBM, Becton-Dickinson, Beckman Coulter , Genentech, Iridex, Affymetrix, Kaiser Permanente i Mindjet. Często mówi o zarządzaniu projektami, zarządzaniu treścią, sieciach społecznościowych i globalizacji treści.

Korzyści programu

Dowiedz się na żywo w Internecie

Uzyskaj dostęp do interaktywnej nauki w klasie z dowolnego miejsca na świecie! Weź udział w zaplanowanych sesjach online ze swoim instruktorem i kolegami z klasy, oprócz ukończenia kursu.

Intensywny program nauczania

Weź udział w 3 godzinach zajęć i warsztatów każdego dnia, od poniedziałku do piątku. Zdobądź 8 punktów akademickich (łącznie 120 godzin nauki).

Przygotuj się do egzaminu PMP®

Opracuj solidne podstawy do egzaminu Project Management Institute (PMI) Project Management Professional (PMP) ®.

Akademicka doskonałość

Ucz się na najwyżej ocenianej światowej uczelni publicznej.

Projekt Capstone

Zbuduj swoje portfolio dzięki projektowi z prawdziwego świata, który wypełniasz w miarę postępów w trakcie kursu.

This photo is free for public use. ❤️ If you do use this photo, Please credit in caption or metadata with link to "www.useproof.com".

Harmonogram

Postępuj przez każdy temat, tydzień po tygodniu, ucząc się wraz z kolegami z klasy.

Tygodnie 1-2: Rozpoczęcie i planowanie projektu Tygodnie 3–4: Harmonogram projektu i zarządzanie ryzykiem
Dowiedz się, jak zainicjować projekt, opracować plany zarządzania interesariuszami i przeprowadzić analizę wymagań. Nauczysz się także uzasadniać projekty za pomocą analizy ROI, studiów wykonalności i kompleksowego uzasadnienia biznesowego. Dzięki temu rozumiesz kartę projektu jako wynik kompleksowych procesów inicjacyjnych, które następnie kierują planowaniem i realizacją projektu. Dzisiejsze projekty są bardziej czasochłonne, wiążą się z większymi wyzwaniami technicznymi i rzadziej dysponują odpowiednimi zasobami niż w przeszłości. Jednak określone techniki mogą pomóc poradzić sobie z ryzykiem projektu oraz rozpoznać potencjalne problemy i zarządzać nimi. Naucz się praktycznych metod realizacji trudnych projektów i dowiedz się, jak zastosować te metody do własnych projektów.
Tygodnie 5–6: Zarządzanie kosztami projektu i zarządzanie zakupami Tygodnie 7–8: Realizacja i kontrola projektu
Zakup produktów i usług jest istotną częścią obowiązków kierownika projektu. Poznaj podstawy procesu zakupu, od opracowania dokumentów zamówienia i specyfikacji po ocenę ofert dostawców, przygotowanie odpowiednich umów i nadzorowanie pomyślnej realizacji umów. Sprawdź różne ustalenia umowne i opcje opłat. Skuteczny kierownik projektu polega na skutecznym procesie zarządzania i planie bazowym projektu w celu monitorowania postępów, identyfikowania odchyleń i podejmowania działań w celu złagodzenia wpływu problemów. Dowiedz się, jak zarządzać realizacją projektu poprzez jego ukończenie i ocenę. Poznajesz także narzędzia i techniki kontroli projektu.

Po zakończeniu otrzymasz certyfikat od akredytowanej instytucji.

Szczegóły programu

Lato 2020: 1 czerwca - 24 lipca 2020 r

Aplikuj do: 13 maja

Czesne: 8 000 USD

To zawiera:

 • Zajęcia i podręczniki
 • Doradztwo akademickie

Czesne nie obejmuje:

 • Mieszkaniowy
 • Posiłki
 • Transport
 • Aktywności osobiste

Warunki przyjęć

 • Średnia ocen (GPA): 3,0
 • Ukończenie trzech lat studiów licencjackich

Wymagania dotyczące biegłości w języku angielskim

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, pracownikiem zawodowym, czy uczącym się przez całe życie, musisz wykazać się biegłą znajomością języka angielskiego, aby wziąć udział w którymkolwiek z naszych programów dla studentów zagranicznych.

Uwaga: Twoje transkrypcje i poświadczenia powinny odzwierciedlać ukończone przez ciebie zajęcia w języku angielskim. Nasz dział rekrutacji dokona oceny całej dokumentacji i poinformuje, czy potrzebne są dodatkowe elementy. Należy pamiętać, że nasz proces rekrutacji jest całościowy, a spełnienie wymogu biegłości w języku angielskim nie gwarantuje przyjęcia. Wyślij e-mail do internationaladmissions@berkeley.edu z pytaniami lub dowiedz się więcej.

Możesz spełnić nasze wymagania w języku angielskim na jeden z następujących sposobów:

Wyniki testu Wywiad Zrzeczenie się
 • TOEFL: 90
 • IELTS: 7
 • DAAD: C1
 • Cambridge English First (FCE): C
 • TEM-4 lub TEM-8: 70
Spełnisz wymóg rozmowy kwalifikacyjnej, jeśli uzyskasz jeden z następujących minimalnych wyników:

 • TOEFL: 79–89
 • IELTS: 6.5
 • TOEIC: 700–900
 • Zaliczenie Cambridge English Preliminary (PET)
 • ELS poziom 112 z ELS GPA 3,0

lub

 • Zdałeś rozmowę z rekruteriem UC Berkeley Extension. Wywiady odbywają się w twoim kraju.

Możesz poprosić o zwolnienie, jeśli spełniasz jeden z następujących wymagań:

 • Ukończyłeś rok pełnoetatowego nauczania na poziomie szkoły wyższej całkowicie w języku angielskim.
 • Pomyślnie ukończyłeś program uniwersytecki w kraju, w którym angielski jest językiem urzędowym.
 • Pochodzisz z kraju znajdującego się na liście zwolnionych. Skontaktuj się z doradcą, aby uzyskać więcej informacji.
Ostatnia aktualizacja Kwi 2020

Informacje o uczelni

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... Czytaj więcej

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. Pokaż mniej
Berkeley , San Francisco + 1 Więcej Mniej