Read the Official Description

Każdy lubi pobytu w hotelach. Są to ucieczka od codziennej rutyny. One upewnić się, aby zaspokoić ich wszystkie potrzeby klienta. Takie postępowanie wymaga zatrudniania zdolnych osób, które mogą ułatwić taką usługę, kluczową wśród nich luksusowe doświadczeń gastronomicznych.

Kulinarny Apprentice School of the Arts oferuje program, który przygotuje kucharzy na bankiety, przyjęcia, konferencje i wszelkich innych wspólnych imprez.

Kulinarny Apprentice School of the Arts nauczania jest dostosowany do indywidualnych potrzeb edukacyjnych każdego ucznia i interesów, jak również politykę hotelu, w którym są one umieszczone.

Jesteśmy szkołą, która wprowadza was w środku hotelowej kuchni, w miejscu blisko ciebie, jako praktykant (extern), pracując pod szefa kuchni.

Kulinarny Apprentice School of Arts Advantage: - 6 miesięcy jeden-na-jeden trening - Dowiedz się wewnątrz prawdziwej restauracji - 100 proc instrukcji on-the-job - $ 10500 czesnego Korzystając z naszej sprawdzonej praktyki (externship) metodę, możemy dopasować z profesjonalnego szefa kuchni, który przeprowadzi cię przez naszego strukturze programu nauczania przedmiotu i nauczy cię wszystkiego, co trzeba wiedzieć o satysfakcjonującej kariery w sztuce kulinarnej. Od nauki, co jest potrzebne do przygotowania potraw na ekscytujące, jak odwołać się do podniebienia ludzi, Kulinarny Apprentice School of the Arts pokazuje, że tworząc niezapomniane doznania kulinarne jest duch udanej edukacji kulinarnej.

Kulinarny Apprentice School of the Arts miejscach prawym w ogniu działania, w ekskluzywnej kuchni hotelowej lub gastronomii firmie, gdzie dowiesz się receptur, techniki i przygotowania od ludzi, którzy są rzeczywiście wchodzących dziś na życie prawdziwej restauracji. Wierzą, jeden z najlepszych sposobów, aby nauczyć się sztuki kulinarnej jest on-the-job-a ponieważ z naszych rozległych połączeń restauracyjnych, są gotowi dać naszym studentom ucznia (extern) w swoich kuchniach. Najlepszym sposobem, aby zatrudniony jest już być w środku. To jest dokładnie to, gdzie umieścić cię od pierwszego dnia.

Oferujemy all-inclusive staż (externship) program, który został precyzyjnie zaprojektowany, aby pomóc uczniowi w rozszerzaniu bazy wiedzy przemysłu żywnościowego i kulinarnego Skillset. jednocześnie umożliwiając im zbudować wysokiej jakości profesjonalne połączenia, które mogą prowadzić do umieszczania i lepszych możliwości budowania kariery. Kulinarny Apprentice School of the Arts nauczania został zaprojektowany do produkcji wysokiej jakości kucharzy, którzy są dobrze umiejscowione, aby przejść do mają kwitnącej kariery kulinarnej.

Niezależnie od początkowego poziomu umiejętności kulinarnych Apprentice School of the Arts pomoże Ci w karierą w sztuce kulinarnej. Czy jesteś obecnie zatrudniony przemysłu gastronomicznego profesjonalny kucharz własnej roboty lub początkujący mamy dróg, aby pomóc w osiągnięciu swoich celów.

Kulinarny Apprentice School of the Arts działa na prostym podejściu mentorem / praktykant. Mamy powiązać was z profesjonalnym kucharzem, która zabierze Cię w środku swojej kuchni i uczy, jak dokładnie działa przemysł spożywczy prawdziwy świat. Brak pomieszczenia, nie staromodny, bezużytecznych lekcji. Zamiast tego, uczysz się swojego rzemiosła prosto od ludzi, którzy sprawiają wrażenie pierwszorzędną kuchnię na życie.

W przeciwieństwie do innych tradycyjnych instytutów kulinarnych, to nie będziemy się uczyć tylko sztuki gotowania oraz sposoby profesjonalnej kuchni, będzie również miał możliwość pokazania, co można zrobić z tymi samymi ludźmi, którzy mogą pomóc rozwijać swoją karierę. Przez uczniostwa, będzie stale potwierdzając swoją pasję do żywności oraz dysk zrobić dobrze. Połączenia dokonane w trakcie swojej praktyki (externship) są tym, co może prowadzić do pracy w polu, gdzie znając właściwych ludzi dostaje się lepiej niż w jakimkolwiek stopniu drogie kiedykolwiek mogą.

Kulinarny Apprentice School of the Arts oferuje unikalny program, który nie tylko pomaga w wypukłości, rozpoczynając swoją karierę, ale uczy od wewnątrz unikalnym otoczeniu profesjonalnej kuchni.

Lokalizacje

Czy rozważa przeniesienie więc można uczęszczać do szkoły kulinarnej lub Kolegium programu sztuki kulinarnej? Czy znalezienie tuitions drogie? Nie musiał utonąć w długach, aby swój cel bycia kucharzem lub pracujących w branży restauracyjnej rzeczywistość.

Przemysł restauracja jest umiejętności i doświadczenie oparte. Prawda jest taka, kosztownych stopni w tej branży nie są tym, co robi się podczas pracy. Co chcą wiedzieć: Czy można gotować? Zrobiliście tego wcześniej? Czy jesteś kreatywny?

Przemysł ten jest dużo bardziej podobny do Hollywood, niż mogłoby się wydawać. To wszystko o kim wiemy, a co ważniejsze, kto cię zna. Istotne jest, aby dokonać połączenia i zawsze być uprzejmy dla wszystkich, można spotkać i pracować bardzo ciężko. Musisz pokazać się gotowi i chcą jak najlepiej każdego dnia. Bo to, co trzeba, aby odnieść sukces i nigdy nie wiadomo, kto patrzy. Pierwsze w profesjonalnej kuchni z kulinarnego Apprentice School of the Arts dostaje to, czego najbardziej potrzebują: dostęp. Z tego całkowicie intensywnym sztuki kulinarnej programu jesteś w drzwi w pierwszym dniu, w którym można uzyskać połączenia, umiejętności w świecie rzeczywistym i know-how potrzebny do jego wytworzenia. Optymalne wykorzystanie tej bardzo wyjątkowej, bardzo realnej szansy zależy od ciebie.

W tym momencie, może być zadając sobie pytanie, gdzie znajduje się nasza szkoła. Dzięki wciągającej, praktycznego struktury Kulinarny Apprentice School of the Arts jest wszędzie z mentorów w prawie każdym mieście w Stanach Zjednoczonych.

Mamy cię w profesjonalnej kuchni na jeden dzień przez sześć miesięcy nauczania-backed szkolenie pod okiem profesjonalnego kucharza. To zadanie, aby uczynić bardzo wiele rzeczy. Można stać ciepła?

Kulinarny Apprentice School of the Arts został niedawno zaproszony na programie Larry'ego Kinga mówić o tym, jak nasza praktyka Program (externship) czyni różnicę poprzez podłączenie naszych studentów i zachęcając zatrudniony.

Porównaj nasze Czesne:

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by CASA Schools »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
6 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
10,500 USD
10500 USD
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline