Przeczytaj oficjalny opis

Najlepszy wiek opanowania nowego języka jest prawdopodobnie w okresie dzieciństwa, ponieważ uważa się, że jest to czas naszego życia, w którym mamy najsilniejsze umiejętności uczenia się i wchłaniać nową wiedzę bez rozproszenia. W związku z tym rodzice często wysyłają swoje dzieci, aby uczęszczać na lekcje języka angielskiego od młodego wieku, gdy fali globalizacji są nie do powstrzymania, a angielski jest niewątpliwie wyraźnym lingua franca na tej fali. Jednak aby opanować język, właściwe środowisko jest bardzo ważne. Jeśli uczniowie uczą się tylko kilku słów w zajęciach, ale nie wiedzą, jak stosować w realnej sytuacji życiowej, ponieważ nie ma odpowiedniego środowiska do korzystania z tego języka, trudno jest oczekiwać, że dzieci naprawdę opanują jeden język. Nie jest jednak łatwo stworzyć odpowiednie środowisko, w którym sąsiedztwo jest zbudowane w oparciu o języki lokalne zamiast angielskie.

W celu stworzenia właściwego angielskiego środowiska dla dzieci, firma 3D Academy zaprojektowała angielski plan lekcji dla rodziców i dzieci, aby nauczyć się angielskiego i podróżować razem. Dzieci będą miały 6 godzin indywidualnego 1: 1 lekcji dziennie, podczas gdy rodzic może wybrać 6 godzin lub 4 godziny lekcji (indywidualne + lekcje grupowe) dziennie. Po zajęciach rodzic może mieszkać z dziećmi i poprawić pracę domową razem. W weekendy rodzic może zabrać ze sobą dzieci, aby podróżować po wyspach w pobliżu szkoły lub po prostu dołączyć do wycieczek szkolnych. W tym przypadku zarówno dzieci, jak i rodzice są w stanie poprawić swój angielski w tym samym czasie.

Ta metoda uczenia się języka angielskiego jest dowodem na to, że potrafi stworzyć solidne podstawy dla umiejętności języka angielskiego.

Podczas codziennych indywidualnych zajęć od 1 do 1 uczniowie będą mieli dużo czasu na ćwiczenie rozmowy w języku angielskim. Oprócz podstawowego programu nauczania, takiego jak słownictwo, wymowa, gramatyka, czytanie i pisanie, uczniowie mają również możliwość nauczyć się języka angielskiego w bardziej interesujące sposoby, w tym uczyć się angielskich piosenek, tańczyć, wideo i inne specjalnie zaprojektowane zajęcia, które umożliwiają dzieciom naukę Angielski w zabawnym otoczeniu.

Rodzic może wybrać 6-dniowy plan lekcji (3 indywidualne zajęcia 1: 1 i 3 grupy) lub bardziej relaksujący 4-dniowy plan lekcji (2 indywidualne zajęcia 1: 1 i 2 grupy lekcyjne)

Ważne Oświadczenie: Rodzice i dzieci uczą się oddzielnie podczas zajęć. Celem jest zmniejszenie zależności dzieci od rodziców, które pomogą uczniom rozwijać chęć uczenia się komunikowania się z obcymi, a także do pielęgnowania dobrej jakości niezależności i samodzielności od młodych.

Zasady programu 3D dla dzieci i rodziców:

  1. Każde dziecko musi towarzyszyć co najmniej jednemu z rodziców
  2. Dziecko musi mieć ukończone 6-15 lat i móc mówić.

Program 3D Kids - (6 klas = 1: 1 indywidualnie) Opłaty

Opłata za program dla dzieci1

Program nadrzędny 3D - (6 klas = 3 indywidualne grupy 1: 1 + 3)

Opłata za program dla dzieci02

Program nadrzędny 3D - (4 klasy = 2 osobne grupy 1: 1 + 2)

Opłata za program dla dzieci03


Opłata rejestracyjna: 100 USD


Podatek od odbioru (w jedną stronę z lotniska do szkoły): 30 USD* Cena obejmuje: Opłatę Wynagrodzenia, Zakwaterowanie, 3 posiłki dziennie (w tym weekendy), pranie, sprzątanie pokoju, dostęp do siłowni i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Szkoła zastrzega sobie prawo do dostosowania ceny, jeśli uzna to za właściwe

Różne opłaty w Cebu (inne opłaty)

Kiedy uczniowie przylatują do Cebu, muszą zapłacić różne opłaty zgodnie z ustaleniami rządu. Opłaty obejmują specjalne zezwolenie na naukę (SSP), opłaty za konserwację, przedłużenie wizy itp. Niektóre opłaty są obowiązkowe, niektóre nie. Prosimy o kontakt z kierownikiem studenckim po przyjeździe na specjalne, różne opłaty, które mają zastosowanie.

① Rozszerzenie VISA: studenci, którzy przebywają dłużej niż 30 dni, powinni przedłużyć ważność za opłatą poniżej (włączając opłatę manipulacyjną za 300 groszy)
1st: 3,440pesy ważne przez 59 dni licząc od przyjazdu (8 tygodni)
2nd: 4,710pesy ważne przez 89 dni
licząc od przyjazdu (12 tygodni)
3rd: 3,240pesy ważne przez 119 dni licząc od przyjazdu (16 tygodni)
4: 3,240pesy ważne przez 149 dni
licząc od przyjazdu (20 tygodni)
5: 3,240pesy ważne do 179 dni * licząc od przyjazdu (24 tygodnie)
※ po pierwszym rozbudowie, drugie i trzecie rozszerzenia mogą być wykonywane jednorazowo.

② SSP (specjalne zezwolenie na naukę): 6 500 000 groszy, w tym notarialnie (6-miesięczna ważność) ③ Karta ACR I-Card: Obowiązkowe dla studentów, którzy przebywają w ciągu 59 dni = 3000 groszy * Opłata za pobyt w wieku powyżej 59 dni = 3000 pesos (karta ACR I-Card) 4,710 tyś. (2-ej przedłużenie wizy) = 7710 pesos ④ Podręczniki: około 500 000 groszy na 4 tygodnie ⑤ Opłata elektryczna: około 300 ~ 1,500 groszy / 4 tygodnie (w zależności od sposobu użycia) ⑥ Opłata za utrzymanie: 150 groszy / tydzień (jednorazowa opłata w pierwszym dniu) ⑦ Kaucja (zwrotna): 1 ~ 19 tygodni → Odpowiednia do 2.500pesos 20 ~ 47 tygodni → Odpowiednia do 5000pesos ⑧ Dodatkowe klasy (opcjonalne): 1 do 1 klasa = 2,250pesos / tydzień lub grupa klasa = 1,500pesos ⑨ Podatek od lotniska: 750pesos Na lotnisku) ⑩ Wydatki osobiste: pakiety wycieczek itp.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w 3D Universal English Institute »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
1 - 8 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa