Supply Chain Professional (SCPro) - tryb studiów

 • Opcja 1: 3-dniowe szkolenie publiczne
 • Opcja 2: szkolenie wewnętrzne

Certyfikacja Supply Chain Professional (SCProTM) - co to jest?

Certyfikacja SCPro to 3-warstwowy program opracowany przez ekspertów branżowych we współpracy z CSCMP (Council of Management Chain Professionals), który ocenia postępującą wiedzę i umiejętności w zakresie działań związanych z łańcuchem dostaw.

Ten proces potwierdza zdolność do strategicznej oceny wyzwań biznesowych i efektywnego wdrażania ulepszeń w łańcuchu dostaw poprzez analizę rzeczywistych przypadków. To także potwierdza twoją zdolność do opracowania kompleksowego planu projektu, aby osiągnąć wyniki, takie jak pozytywny zwrot z inwestycji. W tym 3-dniowym szkoleniu będziesz przygotowany do uzyskania certyfikatu Level Supply Professional (SCPro) Level 1.

O CSCMP (Rada Profesjonalnych Zarządzających Łańcuchem Dostaw)

Od 1963 r., CSCMP (Rada ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw) specjalizuje się w tworzeniu sieci kontaktów, rozwoju kariery i możliwościach edukacyjnych dla społeczności logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw (SCM). Misją CSCMP jest prowadzenie zawodu łańcucha dostaw poprzez łączenie, rozwijanie i edukację światowych specjalistów w zakresie logistyki i łańcucha dostaw (SCM) w trakcie ich kariery. CSCMP jest organizacją non-profit.

Supply Chain Professional (SCPro) - czego się dowiesz?

Zainwestuj w swoją karierę i swoją przyszłość dzięki certyfikacji SCPro Supply Chain Professional. Zdobądź przewagę nad konkurentami, zwiększ swój potencjał i:

 • poszerzyć wiedzę z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw i umiejętności zawodowych
 • zademonstrować swoją zdolność do analizowania, projektowania i wdrażania wymiernych zmian w całym zakresie kompleksowych globalnych funkcji łańcucha dostaw
 • odróżnić się od innych jako ekspert dzięki szerokiej wiedzy i umiejętnościom operacyjnym, które mogą pozytywnie wpłynąć na twoją organizację
 • zilustruj swoje zaangażowanie w ciągły rozwój zawodowy oraz wiedzę i umiejętności w zakresie łańcucha dostaw, utrzymując aktualność certyfikacji
 • stań ​​się częścią elitarnej grupy profesjonalistów, którzy uzyskali certyfikat SCPro

Supply Chain Professional (SCPro) - treści szkoleniowe

To szkolenie z zakresu Supply Chain Professional (SCPro) opiera się na ośmiu podstawach zarządzania łańcuchem dostaw (SCM), aby przygotować Cię do odpowiedniego egzaminu certyfikacyjnego. 8 kamieni węgielnych to:

 • Zasady zarządzania łańcuchem dostaw (SCM)
 • Obsługa klienta
 • Operacje transportowe
 • Operacje magazynowe
 • Planowanie żądań
 • Zarządzanie zapasami
 • Zarządzanie dostawami
 • Produkcja

Supply Chain Professional (SCPro) - poziomy certyfikacji

Supply Chain Professional (SCPro) to 3-warstwowa certyfikacja:

1. Poziom pierwszy / Podstawa zarządzania łańcuchem dostaw
Na poziomie pierwszym zdobywasz wiedzę na temat 8 elementów zarządzania łańcuchem dostaw. Egzamin pierwszego poziomu jest egzaminem wielokrotnego wyboru, w którym zostanie oceniona twoja wiedza.

2. Poziom drugi / Analiza i zastosowanie wyzwań łańcucha dostaw
Na poziomie 2 zwiększona zostanie umiejętność stosowania wiedzy o łańcuchu dostaw. Egzamin oparty jest na studium przypadku.

3. Poziom trzeci / Rozpoczęcie transformacji łańcucha dostaw
W przeciwieństwie do innych programów certyfikacyjnych, pomyślne zakończenie tego projektu "realnego świata" pokazuje Twoją zdolność do pozytywnego wpływania na Twoją organizację dzięki szerokiej gamie umiejętności zarządzania łańcuchem dostaw.

W tym 3-dniowym szkoleniu będziesz przygotowany do uzyskania certyfikatu Level Supply Professional (SCPro) Level 1.

Supply Chain Professional (SCPro) - wymagania kwalifikacyjne

Aby kwalifikować się do programu certyfikacji pierwszego stopnia SCPro (Supply Chain Professional), musisz w pełni spełnić jeden z następujących wymagań:

 • Stopień licencjata lub wyższy z akredytowanej czteroletniej szkoły wyższej lub wyższej; lub
 • 4 lata doświadczenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw (SCM)

Przykłady odpowiedniego doświadczenia w zarządzaniu łańcuchem dostaw (SCM) obejmują zamówienia, planowanie

Supply Chain Professional (SCPro) - egzamin

Egzamin SCPro Level One jest egzaminem wielokrotnego wyboru online, który trwa 4,5 godziny. Składa się z 160 pytań wielokrotnego wyboru; 20 pytań na temat każdego z 8 kamieni węgielnych, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak pojęcia, procesy, strategie, technologia, globalizacja i ocena. Opłata za egzamin wynosi 650 USD dla członków CSCMP i 975 USD dla osób niebędących członkami. Opłata pozwala na jedną próbę na egzaminie. Egzamin musi zostać zakończony nie później niż rok od początkowej daty wniesienia opłaty za wybrany egzamin z okna testowego za pośrednictwem Pearson Vue.

Supply Chain Professional (SCPro) - wymagania odnowienia

Aby zachować swój status certyfikacji i wykazać stałe zaangażowanie w utrzymywanie aktualności w Zarządzaniu Łańcuchem Dostaw (SCM), musisz odnawiać certyfikat co 3 lata i musisz zarobić 60 Kontynentalnych Jednostek Edukacyjnych (CEU) w tym okresie.

Supply Chain Professional (SCPro) - dokumentacja

Biorąc udział w tym 3-dniowym szkoleniu na poziomie Supply Chain Professional (SCPro) otrzymasz materiały referencyjne, które optymalnie przygotują Cię do egzaminu, w tym przewodnik po studiach SCPro Level One, materiały do ​​nauki online i interaktywny test edukacyjny (ILE).

Supply Chain Professional (SCPro) - liczba uczestników

Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w International Management Forum Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
3 dni
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,950 EUR
(VAT bez podatku). Opłata obejmuje pełną dokumentację i kawę / herbatę. Opłata za egzamin pierwszego stopnia SCPro (Supply Chain Professional) nie została uwzględniona.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa