Przeczytaj oficjalny opis

BTEC Level 3 Rozszerzona Dyplom Lotnictwa

Ze względu na niedawny wzrost popytu zarówno profesjonalnych inżynierów i inżynierów lotniczych w szczególności, Kingston College oferuje obecnie ten kurs jako szlaku w przemyśle lotniczym. Na ukończeniu kursu sukcesy studenci będą mogły zarówno postępu do programów szkolnictwa wyższego lub ubiegać się o system praktyk przemysłu w sektorach cywilnych i wojskowych do szkolenia jako licencjonowanych inżynierów lotniczych.

Treść kursu

Teoria lotu; Systemy elektroniki lotniczej; Turbiny gazowe; Czynniki ludzkie; Zasady elektryczne i elektroniczne; Konstrukcji lotniczych; Zasady mechaniczne; Właściwości i zastosowania materiałów inżynierskich; Komunikacja dla techników; Matematyka dla techników; Zdrowia, bezpieczeństwa i oceny ryzyka; Projekt inżynierii; Business Systems dla techników; Komputerowe wspomaganie projektowania płytek; Dalsze Matematyka dla techników.

Nie będzie mieszanką zajęć, ćwiczenia praktyczne i ocen ograniczenia czasowe. Podwójne ocenił indywidualny projekt jest częścią ogólnej oceny.

Wymagania kwalifikacyjne

GCSE klasy B z matematyki lub Nauki i czterech innych GCSE w co najmniej klasy C, w tym języka angielskiego, alternatywnie BTEC Level 2 w Inżynierii (ogólnie) z klasy Merit Zasłużony w jednostkach matematyki i nauk przyrodniczych. Zadowalające referencje, rekord frekwencji i wywiadu.

Wejście do tego programu będą również wymagać zadowalający wynik w naszym teście wejścia.

Wymagania kwalifikacyjne: międzynarodowy

Świadectwo ukończenia High School w klasie C lub wyższej (w tym matematyki i Nauki). Zadowalające odniesienia, wywiad telefoniczny w razie potrzeby. IELTS 5.0 lub równoważny certyfikat języka angielskiego.

Czas trwania i dostawy

Dwa lata, w pełnym wymiarze czasu.

Progresja

Zatrudnienie w przemyśle lotniczym jako technik inżynierii praktykant, wpis do Foundation Degree w inżynierii Aircraft, aby stać się licencjonowanym inżynier lotnictwa, wejścia do stopnia / HND w Inżynierii Kosmicznej brytyjskich lub dołączyć do szkolenia Sił Zbrojnych systemów samolotu jako broni technika / ,

Dodatkowe informacje

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z John Burgess w Szkole Inżynierii.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Kingston College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019