Read the Official Description

BTEC Poziom 3 Rozszerzona Diploma in Art & Design

To dwóch lat, pełny kurs razem ma na celu wprowadzenie do głównych obszarów 2D i 3D Sztuki i Projektowania. Zapewnia praktyczne doświadczenie, jak również umożliwiających studentom skupić się na konkretnych dziedzinach, w większej głębokości. Różne dyscypliny to Graphic Design, fotografia, sztuki piękne, Interactive Media, moda, tkaniny i projektowanie 3D. Oczywiście również daje studentom możliwość docenić pracę innych artystów i projektantów i dowiedzieć się o związanej zawodowej praktyki.

Treść kursu

Ten kurs daje szeroką wiedzę i zrozumienie sztuki i designu. Rok 1 daje wprowadzenie do 2D i 3D Sztuki i Projektowania z okazji, aby w Roku 2 Specjalizujemy się w Graphic Design, Fotografia, dzieła sztuki, Interactive Media, Moda, tkaniny i 3D Design. Oczywiście to urządzenie oparte: każda jednostka ma wartość kredytu i oceny dokonywane są w trakcie. Dodatkowe wsparcie duszpasterskie uczenia się i jest przez system samouczka.

Wymagania kwalifikacyjne

Minimalne wymagania są cztery GCSE w stopniu C lub powyżej, lub BTEC Level 2 Diploma in Art & Design. Portfel dzieła sztuki i projektowania jest potrzebne do wywiadu, który powinien wykazać świadomość i entuzjazm dla sztuki i projektowania. Przed nauki lub doświadczenia mogą być akredytowane. Są wymagane udany wywiad i zadowalające odniesienia.

Wymagania kwalifikacyjne: międzynarodowy

Wysoka na świadectwo ukończenia szkoły lub klasy C lub powyżej innych pokrewnych porównywalnych kwalifikacji. Portfel pracy, satysfakcjonującej odniesienia, IELTS 5.0 lub równoważny Certyfikat Języka Angielskiego

Czas trwania i dostawy

Dwa lata w pełnym wymiarze godzin

Progresja

180-kredytowej BTEC Level 3 Rozszerzony Dyplom Art & Design to idealne trasy dla studentów szukających miejsc na uniwersytetach i uczelniach i kariery w branży twórczej. Alternatywnie, można oczekiwać, aby być stosowane w branży twórczej na poziomie juniorów. Będziesz miał dostęp do wielu kariery i dalszych / większe możliwości kształcenia. Studenci przejść na specjalistycznych kursach w stopniu Higher National Diploma lub poziomie Foundation Degree: zostaniesz poinformowany i obsługiwane w aplikacji z pomocą UCAS na odpowiednie trasy i przygotowania portfela.

Dodatkowe informacje

Podczas gdy niektóre materiały i sprzęt są, można się spodziewać, aby zapłacić za większość własnego sprzętu i materiałów, z których wiele jest dostępnych w sklepie College. Nie będzie również liczba wyjazdów i wizyt, które będzie ponieść pewne koszty.

Kurs zostanie dostarczona w Centrum Creative Industries od września 2015.

Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by Kingston College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019