Read the Official Description

Cele dydaktyczne.

  • Mają na celu pomóc początkującym osiągnąć następujące cele:
  • Stanowi solidny fundament w podstawową wiedzę o języku chińskim i zdobyć wszechstronne umiejętności w pośrednich słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie.
  • Spełniać kryteria kwalifikacyjne języku chińskim przeszkolone programów studiów licencjackich i magisterskich na Donghua University (HSK 4 powyżej 210 wyniki, lub powyżej 180 HSK 5 wyniki).

Funkcje programu.

Diverse Metoda nauczania: Minimalna wielkość każdej klasie jest 8 osób, a średnia wynosi około 15. Zajęcia poranne skupi się na szkoleniu słuchania, mówienia, czytania i pisania. Kolorowe praktyki językowe odbywać się będą w godzinach popołudniowych, jak dostosowane szkolenia, słuchania i mówienia praktyki w laboratorium językowym, wycieczki językowe i doświadczenia kulturowe.

Okresowa weryfikacja: Okresowe badanie odbędzie się co dwa do czterech tygodni w celu wzmocnienia nauczył wiedzy. Studenci, którzy nie przechodzą testów dwukrotnie ciągle będą wycofane z chińskiego programu i Intensywnej przeniesiona do pełnego czasu Chiński Program Język.

HSK Samouczek: Tutorial HSK, koncentrując się na poprawie techniki egzaminacyjne HSK uczniów, otworzy się w trzeciej sesji.

Nagrody: Studenci, którzy wykonują dobrze zarówno akademickim i codziennie będą mieli szansę zdobyć nagrodę w "Excellent" lub "Student Award Progress" i wygrać odpowiednią nagrodę. Doskonałe studenci mogą być również zalecane przy stosowaniu do dalszych badań stopnia lub stypendiów.

Korzyści ciągłej pracy: Studenci, którzy ukończyli program intensywny chiński polecane chińskich-instrukcja mówi samofinansowania Donghua studia na Uniwersytecie potem mogą korzystać jednorazowo CNY 2000 zrzeczenie czesnego w pierwszym semestrze. Jeśli uczniowie kontynuować naukę języka chińskiego inne programy, mogą cieszyć się opłaty oraz opłaty czesnego zrzeczenia dla aktualnie zapisanych studentów. Korzyści i powyższe nagrody są stosowane jednocześnie.

Istnieją trzy różne Sesje.

  • Sesja pierwsza (Rok 2015 08 września ~ 18 grudnia 15 tygodni)
  • Sesja druga (Rok 2016 05 stycznia ~ 29 stycznia, 4 tygodnie)
  • Sesja trzecia (Rok 2016, 08 marca ~ 17 czerwca 15 tygodni)
Program taught in:
Chiński

See 3 more programs offered by Donghua University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
15 - 42 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
Free
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
online application form; application materials submission, application fee payment
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
online application form; application materials submission, application fee payment

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
online application form; application materials submission, application fee payment
Data końcowa