Future of Branding Week

Future London Academy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Future of Branding Week

Future London Academy

60927_21014045_1836057036421465_1442273770966139024_o.jpg

Branding to eksport numer jeden w Wielkiej Brytanii. Ale co sprawia, że ​​agencje w Londynie odnoszą tak wielkie sukcesy na całym świecie? Poznaj legendarnych projektantów stojących za największymi arcydziełami i wysłuchaj ich podejścia do strategii marki. Odkryj wszystkie nowe możliwości, od empirycznej i dźwiękowej tożsamości po branding w cyfrowym i motion design.

Ta jednotygodniowa przygoda z nauką jest dla ludzi, którzy chcą zrozumieć, co odróżnia dobrą markę od wspaniałej, jak stworzyć dziedzictwo i co trzeba wiedzieć, aby odnieść sukces na całym świecie. Ten program pomoże ci być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży, stać się lepszym w tym, co robisz i znaleźć nowe sposoby na rozwój swojej kariery.

Program obejmuje rozmowy, spotkania przy okrągłym stole, mini-warsztaty, wizyty na wystawach i profesjonalne dyskusje. Będziesz miał także niepowtarzalną okazję, aby spojrzeć za kulisy na najbardziej wpływowe agencje w Londynie i spotkać innych twórców z całego świata.

Prelegenci i agencje uczestniczące zostaną ogłoszone wkrótce.

Struktura programu:

Sesja poranna: jest to pierwsza sesja dnia, która przybędzie w formie wykładu, okrągłego stołu lub warsztatów w jednej z najlepszych londyńskich firm.

Przerwa na lunch: między porannymi i popołudniowymi sesjami będziemy mieli krótką przerwę, kiedy będziesz miał okazję zjeść obiad i cieszyć się otoczeniem miejsc programu dziennego.

Sesja popołudniowa: to druga sesja dnia, podczas której będzie można odwiedzić kolejną czołową londyńską agencję i wysłuchać ich zespołu ujawniającego sekrety, z których korzystają w codziennej pracy.

Deklaracja i miasto: po długim dniu wchłaniania nowych sposobów pracy, burzy mózgów i kreatywnych ćwiczeń przesłuchamy treść dnia, aby lepiej zorganizować je w naszych umysłach. Działalność ta będzie krótka i wciągające i będzie odbywać się bezpośrednio po popołudniowej sesji w miejscach, które możemy następnie wizyta w działaniach kulturalnych i społecznych, takich jak muzea, galerie, przestrzenie zdarzenie lub barów.

60928_13569026_1369022616458245_4619099765416864393_o.jpg

Kim jest ten program:

  • Projektanci graficzni, cyfrowi i opakowania

  • Dyrektorzy artystyczni i kreatywni

  • Specjaliści od marki i typografii

  • studenci i absolwenci programów projektowych MA

Termin i harmonogram:

Terminy: 25 czerwca - 29 czerwca 2018

Koszt

1 995 £ - z zakwaterowaniem

(Z zastrzeżeniem 20% VAT, jeśli płacisz jako osoba mieszkająca w Europie, Wielkiej Brytanii lub jeśli prowadzisz działalność w Wielkiej Brytanii)

Strona kursu - http://futurelondonacademy.co.uk/en/course/branding

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 25, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Czerwiec 2019
Duration
Czas trwania
1 tydzień
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,995 GBP
z mieszkania
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Czerwiec 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą