Przeczytaj oficjalny opis

Dostarczymy Ci praktycznych i teoretycznych aspektów coachingu piłki nożnej, w tym jak skutecznie planować, przeprowadzać i oceniać sesje treningowe dla piłkarzy w każdym wieku. Kwalifikacja składa się z ośmiu obowiązkowych jednostek dających 20 punktów.

Nasz kurs jest uznawany jako branżowy poziom 2 kwalifikacji do trenowania piłki nożnej przez krajowy organ zarządzający piłką nożną w Anglii, The Football Association. FA to także profesjonalne ciało trenerów piłkarskich, zapewniające usługi i wsparcie tym, którzy posiadają te i inne kwalifikacje piłkarskie.

Mamy wsparcie szeregu pracodawców - w tym związków piłkarskich, klubów, szkół i szkół wyższych - jako jedyne kwalifikacje dla tych, którzy chcą rozwijać swoją karierę w coachingu piłkarskim. Kwalifikacje są również potwierdzane przez wiodącą agencję ds. Coachingu, trenera sportowego w Wielkiej Brytanii, spełniającego kryteria UKCC.

Nasz kurs ma na celu przygotowanie trenerów do pracy w płatnych lub dobrowolnych rolach trenera piłkarskiego w lokalnych amatorskich klubach juniorskich / seniorów, klubach FA FAST Standard oraz szkołach lokalnych, społecznościach lokalnych i piłce nożnej w programach wspólnotowych.

Kursy te odbywają się w ramach Akademii obiektów sportowych na London South Bank University oraz w pobliskich obiektach na świeżym powietrzu z praktycznymi elementami.


Wymagania wstępne

Musisz ukończyć poziom 1 Award w Coaching Football i musisz mieć co najmniej 16 lat. Konieczne będzie również ukończenie modułu "Prawo do nauki gry FA Online" i, zazwyczaj dostarczanego w ramach programu nauczania, do posiadania Świadectwa pomocy w nagłych wypadkach FA i udziału w warsztatach FA "Ochrona dzieci w piłce nożnej" ( uczący się w wieku poniżej 18 lat kwalifikują się do uzupełnienia alternatywy dla warsztatów).


Opłaty i finansowanie

Skontaktuj się z Akademią Sportu za cenę.

Wszystkie moduły mogą ulec zmianie przez uniwersytet i mogą różnić się od modułów oferowanych podczas studiów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 51 więcej kursów w London South Bank University »

Ostatnia aktualizacja June 9, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Prosimy o kontakt z Akademią Sportu w sprawie ceny.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sierp. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa