Przeczytaj oficjalny opis

FB01

Zostań kreatywnym i przedsiębiorczym menadżerem w świecie Jedzenie i napoje. Przygotuj się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności menedżerskich w gościnność. Nasz program zarządzania F & B obejmuje 2 semestry w naszym kampusie Sofia i ostateczną płatnego stażu w USA.

Innovate trendy w Jedzenie i napoje ... W Akademii HRC, oferujemy studentom zrozumienie dogłębnej International Business w F & B, Zarządzanie restauracją, wiedzy kulinarnej, umiejętności i kreatywności, dzięki czemu są w stanie wykazać swoje innowacyjne pomysły w sposób Ustawienie biznesu.

FB03

Program F & B Management jest częścią innowacyjnych dynamiki pedagogicznych, które sprzyja kreatywności menedżerskiej. Każdego roku, uczył (real!) Projekty branżowe umożliwić rozwój metodologii zarządzania projektami, dynamika grupy, przywództwa i kreatywności. Ta metoda nauczania zachęca uczniów do pracy w zespole, a także wykazać się umiejętnością szybkiego myślenia w kontekście wykonalności operacyjnej i zarządczej, a także realizm finansowego.

Czesne obejmuje materiały szkoleniowe, książki i usługi pośrednictwa w branży.

  • Semestr 1
    Główne moduły nauczania, wszystkie nauczane wyłącznie w języku angielskim - Semestr 2
    Główne moduły nauczania, wszystkie nauczane wyłącznie w języku angielskim - Semestr 3
    Ostateczna staż w USA
FB02
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w HRC Academy »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
18 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,700 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty