Read the Official Description

W swoim 17 lat, absolwent Marketing Certificate Program (GMCP) w SMU Cox oferuje uczestnikom niepowtarzalną okazję do rozwoju osobistego i zawodowego. GMCP, przeznaczony dla ludzi, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności w dziedzinie marketingu i narażenia uzyskanie dostępu do najnowszych osiągnięć i trendów marketingowych, stanowi specjalistów z narzędziami zapewniającymi handlowej w ciągle zmieniającym się świecie biznesu. Ćwiczenia na początku nadchodzącego programu w poniedziałek, 11 września 2006 roku.


Przegląd programu

SMU Cox Absolwent Marketing Certificate Program jest niepodobna do niczego oferowane w Executive Education w

Dallas / Fort Worth. Program jest zróżnicowana w zależności od jego integracji akademickich i zdobycie umiejętności. Zajęcia prowadzone są poprzez połączenie metod, w tym wykorzystanie podręcznika do obrotu na poziomie MBA, studia przypadku, projekty zespołu i dyskusji w klasie. Czerpiemy z najlepszych wydziału Cox i liderów biznesu społeczności polecić kursy GMCP. Wszyscy uczestnicy mają dostęp do instruktorów i dyrektora programowego odpowiedzi na pytania i daje wgląd. Wiele firm zapisać swoje nowe przywódców roku w GMCP do ciągłego rozwoju. Cox GMCP zwiększyło umiejętności, bystry i zaufanie wielu specjalistów wewnątrz i na zewnątrz dziedzinie marketingu, jak możemy to zmienić dla Ciebie.

Każdy trymestr składa się z siedmiu sesji, które spotykają się wieczory od 6:30-9:20 pm Oczywiście mogą być pobierane do klasy list, lub można wybrać pass / fail opcji.


Jakie korzyści

Celem Absolwent Marketing Certificate Program (GMCP) jest pomóc rozwinąć doświadczenie w marketingu zwiększyć swoje umiejętności marketingowych i narazić Cię na nowe perspektywy marketingu i pomysłów. W tym unikalnie zaprojektowane programu będzie:

- Wgląd Gain na temat najnowszych trendów i technik marketingowych
- Rozwijanie umiejętności poszukiwanych na rynku, które można wykorzystać w swojej karierze teraz
- Zwiększenie wiedzy marketing "dzisiaj" zamiast "kiedyś"
- Ucz się od profesjonalistów z doświadczeniem w prawdziwym biznesie w marketingu
- Zastosuj rozwój wiedzy w realistyczny, symulacji marketing team-based
- Odbiór cenionym Absolwent Mark eting Certyfikat SMU na arenie międzynarodowej w rankingu Cox School of Business
- Dołącz do społeczności SMU Cox, a także skorzystać z wielu serii głośników i spotkania biznesowe oferujemy


Treści i harmonogramu

Cox GMCP narazi Cię na wiele tematów, które pomogą Ci zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do obrotu na sukces. Poprzez dodatkowe odczyty tekstowych, specjalnych grup dyskusyjnych, "break-out sesji" studia przypadków, symulacje biznesowe, wykładowców i gości, będziesz miał możliwość skoncentrowania się na indywidualnych interesów marketingowych.

Jesteśmy przekonani, że prezentacja szerokiego teorii stosowanych w konkretnych kroków działania i przykłady, zapewnia natychmiastowy wyników dla naszej kadry kierowniczej za udział, ich kariery, a ich firm.


Najciekawsze Program

Cox's GMCP zwiększyło umiejętności, bystry i zaufanie wielu specjalistów wewnątrz i na zewnątrz zakresie marketingu. Program jest idealnym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych aktualizacji ich wiedzy, i zapewnia narzędzia niezbędne do utrzymania handlowej w ciągle zmieniającym się świecie biznesu. Program jest również cenna dla firm rozważających reorganizacji spółki lub przegrupowania oddziałów. Może być używany do przenoszenia grupy ludzi o różnych umiejętnościach i doświadczeniu w tym samym kierunku, tworzenie wspólnej bazy wiedzy dla działu lub organizacji.

Jedna firma niedawno włączono 10 osób w GMCP, przy użyciu program do tworzenia bardziej strategicznego myślenia na nowo scentralizowanej funkcji marketingowych. Firma chciała dać pracownikom środowisk twórczych marketingu strategicznego punktu widzenia, a także doświadczonych profesjonalistów oferuje nowe podejście do marketingu. Wspólnej bazy wiedzy zdobytej przez GMCP Cox pomógł grupy pracowników do rozwijania spójnych planów marketingowych i stworzenie nowej wizji strategicznej dla firmy.

See 9 more programs offered by Cox School of Business, Southern Methodist University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
21 tygodnie
Zaoczne
Cena
3,900 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019