Przeczytaj oficjalny opis

W swoim 17 lat, absolwent Marketing Certificate Program (GMCP) w SMU Cox oferuje uczestnikom niepowtarzalną okazję do rozwoju osobistego i zawodowego. GMCP, przeznaczony dla ludzi, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności w dziedzinie marketingu i narażenia uzyskanie dostępu do najnowszych osiągnięć i trendów marketingowych, stanowi specjalistów z narzędziami zapewniającymi handlowej w ciągle zmieniającym się świecie biznesu. Ćwiczenia na początku nadchodzącego programu w poniedziałek, 11 września 2006 roku.


Przegląd programu

SMU Cox Absolwent Marketing Certificate Program jest niepodobna do niczego oferowane w Executive Education w

Dallas / Fort Worth. Program jest zróżnicowana w zależności od jego integracji akademickich i zdobycie umiejętności. Zajęcia prowadzone są poprzez połączenie metod, w tym wykorzystanie podręcznika do obrotu na poziomie MBA, studia przypadku, projekty zespołu i dyskusji w klasie. Czerpiemy z najlepszych wydziału Cox i liderów biznesu społeczności polecić kursy GMCP. Wszyscy uczestnicy mają dostęp do instruktorów i dyrektora programowego odpowiedzi na pytania i daje wgląd. Wiele firm zapisać swoje nowe przywódców roku w GMCP do ciągłego rozwoju. Cox GMCP zwiększyło umiejętności, bystry i zaufanie wielu specjalistów wewnątrz i na zewnątrz dziedzinie marketingu, jak możemy to zmienić dla Ciebie.

Każdy trymestr składa się z siedmiu sesji, które spotykają się wieczory od 6:30-9:20 pm Oczywiście mogą być pobierane do klasy list, lub można wybrać pass / fail opcji.


Jakie korzyści

Celem Absolwent Marketing Certificate Program (GMCP) jest pomóc rozwinąć doświadczenie w marketingu zwiększyć swoje umiejętności marketingowych i narazić Cię na nowe perspektywy marketingu i pomysłów. W tym unikalnie zaprojektowane programu będzie:

- Wgląd Gain na temat najnowszych trendów i technik marketingowych
- Rozwijanie umiejętności poszukiwanych na rynku, które można wykorzystać w swojej karierze teraz
- Zwiększenie wiedzy marketing "dzisiaj" zamiast "kiedyś"
- Ucz się od profesjonalistów z doświadczeniem w prawdziwym biznesie w marketingu
- Zastosuj rozwój wiedzy w realistyczny, symulacji marketing team-based
- Odbiór cenionym Absolwent Mark eting Certyfikat SMU na arenie międzynarodowej w rankingu Cox School of Business
- Dołącz do społeczności SMU Cox, a także skorzystać z wielu serii głośników i spotkania biznesowe oferujemy


Treści i harmonogramu

Cox GMCP narazi Cię na wiele tematów, które pomogą Ci zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do obrotu na sukces. Poprzez dodatkowe odczyty tekstowych, specjalnych grup dyskusyjnych, "break-out sesji" studia przypadków, symulacje biznesowe, wykładowców i gości, będziesz miał możliwość skoncentrowania się na indywidualnych interesów marketingowych.

Jesteśmy przekonani, że prezentacja szerokiego teorii stosowanych w konkretnych kroków działania i przykłady, zapewnia natychmiastowy wyników dla naszej kadry kierowniczej za udział, ich kariery, a ich firm.


Najciekawsze Program

Cox's GMCP zwiększyło umiejętności, bystry i zaufanie wielu specjalistów wewnątrz i na zewnątrz zakresie marketingu. Program jest idealnym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych aktualizacji ich wiedzy, i zapewnia narzędzia niezbędne do utrzymania handlowej w ciągle zmieniającym się świecie biznesu. Program jest również cenna dla firm rozważających reorganizacji spółki lub przegrupowania oddziałów. Może być używany do przenoszenia grupy ludzi o różnych umiejętnościach i doświadczeniu w tym samym kierunku, tworzenie wspólnej bazy wiedzy dla działu lub organizacji.

Jedna firma niedawno włączono 10 osób w GMCP, przy użyciu program do tworzenia bardziej strategicznego myślenia na nowo scentralizowanej funkcji marketingowych. Firma chciała dać pracownikom środowisk twórczych marketingu strategicznego punktu widzenia, a także doświadczonych profesjonalistów oferuje nowe podejście do marketingu. Wspólnej bazy wiedzy zdobytej przez GMCP Cox pomógł grupy pracowników do rozwijania spójnych planów marketingowych i stworzenie nowej wizji strategicznej dla firmy.

Zobacz 9 więcej kursów w Cox School of Business, Southern Methodist University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
21 tygodnie
Zaoczne
Cena
3,900 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa