Read the Official Description

Na tym poziomie studenci będą obejmować wszystkie umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania, Uczyć się nauczania gramatyki, słownictwa i rozwijać pracę nad wymową. Podręcznik są regularnie stosowane w klasy, ale będą często uzupełniany z autentycznych materiałów i innych dydaktycznych które różnią się w zależności od klasy i ich interesów.

Oczywiście w WLA zapewnia studentom możliwość dokonania istotnej poprawy ich języku. Umożliwia to studentom doświadczenie "życia jako Londyńczycy" i zapoznać się z jednym z największych na świecie miast międzynarodowych. Długi kurs angielskiego prowadząc do egzaminu University of Cambridge wzmocni CV / Resume i wielu pracodawców będzie pod wrażeniem potencjalnego pracownika, który z powodzeniem studiował za granicą i może skutecznie komunikować się w światowego lidera w języku międzynarodowym.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli zakwalifikowanych w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego. Nasze fantastyczne kursy języka angielskiego w połączeniu z ciężką pracą może oznaczać wielkie wyniki.

Studenci mogą rozpocząć w każdy poniedziałek (z wyjątkiem świąt w maju i sierpniu). Możemy są zamknięte na 2 tygodnie na Boże Narodzenie i tydzień na Wielkanoc i tydzień w wrzesień / październik.

See 3 more programs offered by Wimbledon Language Academy »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019