Przeczytaj oficjalny opis

Dla tych, którzy chcą nabyć zaawansowane studia teologiczne poprzez krótki program, oferujemy Świadectwo Absolwenta teologii, posługi i misji, zatwierdzone przez Uniwersytet w Durham w ramach programu wspólnych nagród. W tym niepełnym wymiarze godzin będziesz uczyć się modułów poziomu 5 i 6, zwykle ponad rok.

Jest to kurs dostępny dla osób z wyższym wykształceniem w innym przedmiocie i chciałby zastanowić się nad chrześcijańskim znaczeniem ich zawodowców

Moduły certyfikatów absolwentów

W ciągu roku uczysz się trzech modułów:

Pierwszy z opracowań biblijnych omawia kluczowe aspekty szeregu tekstów Starego i Nowego Testamentu, wprowadzając was w nowoczesne podejście do biblijnej krytyki i tworząc sposoby na korzystanie z Biblii w różnych osobistych, ministerialnych i profesjonalnych warunkach.

Drugi moduł o chrześcijańskiej doktrynie porównuje kluczowe wierzenia z podstawami biblijnymi i wyrażeniami historycznymi. Zostaniesz przeszkolony do czytania, analizowania i krytycznej oceny pierwotnych źródeł teologicznych i filozoficznych, aby odpowiedzieć na współczesne problemy i problemy i zbadać, w jaki sposób odnoszą się one do twojej własnej formacji duchowej i rozwoju służby.

Trzeci moduł umożliwia refleksję teologiczną na temat chrześcijańskiego Ministerstwa, biorąc pod uwagę różne modele świeckich i ustanowionych powołania oraz ich priorytetyzację i zasoby w Kościele.

Ocena obejmuje zadania i tworzenie zasobów i portfeli. Otrzymasz znak za każdy moduł i ogólny znak za certyfikat.

Jak złożyć wniosek

Wnioski o przyjęcie do tego kursu są przyjmowane w dowolnym momencie, ale każdego roku zapisujemy nowych studentów na jesień. Zazwyczaj musisz być absolwentem, ale rozważymy inne osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. Kiedy wniosek zostanie przyjęty, zostanie Ci przydzielony osobisty opiekun, który poprowadzi Cię przez twoje studia. Będziesz mieć również dostęp do naszej internetowej witryny Moodle z materiałami do nauki, forami, formularzami opinii i szczegółowymi informacjami na temat oceny dla każdego modułu. Po prostu wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij go e-mailem na adres registry@stjohns-nottm.ac.uk.

W ramach procesu składania wniosków studenci z zagranicy będą musieli dostarczyć dowody, że jakiekolwiek wcześniejsze studia zagraniczne / edukacja są porównywalne z kwalifikacjami brytyjskimi. Można to zrobić poprzez NARIC href = "https://www.naric.org.uk/naric/Individuals/Default.aspx

NARIC może również dostarczyć dowód oceny języka angielskiego, który jest wymogiem Uniwersytetu Durham dla każdego, którego pierwszym językiem nie jest angielski. Wymagania dla studiów licencjackich i podyplomowych href = "https://www.dur.ac.uk/learningandteaching.handbook/1/3/3/1/

Opłaty 2018/19

Utrzymujemy nasze opłaty konkurencyjne, ponieważ chcemy, aby wiele osób miało dostęp do wszystkich naszych kursów. W 2018/19 roczna opłata za Certyfikat Absolwenta wynosi 1860 £. Obejmuje to opiekuna na odległość, zajęcia lub grupy, materiały online i sprawdzanie uniwersytetu.

Oferujemy 5% zniżki dla wszystkich, którzy zgłoszą i zapłacą roczną opłatę do 31 sierpnia. Zmniejsza to roczną opłatę z 1860 £ do 1767 £.

Dla osób o mniejszym budżecie oferujemy płatność w ratach. Za Certyfikat Graduate zapłacisz 620 £ do 31 sierpnia, 620 £ do 31 grudnia i 620 £ do 31 marca. Za każdy moduł należy zapłacić przed rozpoczęciem studiów.

Niestety, nie możemy zaoferować zwrotu pieniędzy, jeśli opuścisz konto

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w St John's College »

Ostatnia aktualizacja August 19, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 rok
Zaoczne
Cena
1,860 GBP
Roczna opłata
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa