Przeczytaj oficjalny opis

ILISA Instituto de Idiomas oferuje sesji szkoleniowych ideał jeden-do-jednego dla osób z bardzo specjalistycznych potrzeb językowych. Zapewniamy prywatne lekcje dla 2, 4, 3 lub 6 godzin dziennie. Ten program jest dostępny na każdym poziomie i podąża tą samą harmonogramowania jako grupa-4 i Group-4 plus programów.

Ponadto ILISA udało się zorganizować wizytę studenta do lokalnych firm, szkół, szpitali, klinik i wielu innych w przeszłości. Program kładzie nacisk na poprawę ogólnych umiejętności językowych i, w zależności od swoich potrzeb, umiejętności i słownictwo związane specjalnie do Twoich zainteresowań lub zawodu budynku. Obejmuje ona także raport kompetencji językowych obejmujących słuchania i czytania ze zrozumieniem, pisania i mówienia, a jeżeli ma to zastosowanie, profesjonalne umiejętności mówienia.

Zalety programu

  1. Korzystać z osobistego indywidualne podejście 2. Uczyć się od naszych znakomitych profesorów 3. Korzystać z efektywnych metod uczenia 4. Dowiedz się w wygodnym i pięknym otoczeniu 5. Mają zabawy doświadczenia kulturowe
Program prowadzony przez:
Język angielski
Język hiszpański

Zobacz 6 więcej kursów w ILISA Language School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
25 USD
25 USD na godzinę (minimum 2 godziny na sesję)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa